Kadra

WITAMY Was bardzo bardzo bardzo serdecznie!!!

Dorota, Ania i Panna Marysia 

Patrycja 

od 2012 choreograf taneczny, instruktor zumby od 2011 roku, instruktor Urbhanize od 2015, instruktor Strong by ZUMBA od 2017. Bierze udział w licznych maratonach i występach tanecznych. Kocha taniec i wszystko z nim związane. Pełna energii, którą zaraża innych podczas swoich zajęć. Uważa, że każdy może tańczyć. Taniec wyzwala a Zumba jest tego najlepszym przykładem.

5-Patrycja Dubas

oskar

Oskar

 Profesjonalny, rzetelny tancerz, fizjoterapeuta i saunamistrz.

Iza

Absolwentka AWF’u, fizjoterapeutka, specjalistka od dziecięcych wad postawy.

iza

ada

Ada

Instruktorka ZUMBY i tańca nowoczesnego. Dużo czasu pracuje z dziećmi i młodzieżą.

Piotr

Tancerz, nauczyciel tańca i wodzirej. Chodząca gwarancja dobrej zabawy i profesjonalizmu.

piotr

IMG_3221_ret

Sebastian

Dyplomowany fizjoterapeuta. Podczas zajęć “Bez bólu” uczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Prowadzi profilaktykę bólu oraz pomaga gdy już nastąpił uraz.

Michał

Tańcem zajmuje od 7 roku życia. Specjalizuje się głównie w tańcu towarzyskim. Jest tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiada liczne tytuły zdobyte w zawodach krajowych i międzynarodowych: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, Mistrzostwo na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open oraz finałowe miejsca w Mistrzostwach Polski.

Obecnie jest instruktorem tańca towarzyskiego, salsy, latino dance, ZUMBY. Rozwija się też
w innych dyscyplinach tanecznych. Swoje pasje taneczne realizuje, uczestnicząc w licznych pokazach, maratonach, tworząc własne układy choreograficzne i prowadząc zajęcia.

michał
2-Afra Nazirah

Ania Z.

Profesjonalna tancerka specjalizująca się w burlesce, belly dance i shakira dance.

Ela

Wieloletnie zainteresowania związane ze zdrowym trybem życia, dietetyką oraz fitnessem ugruntowały jej wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 4-Elżbieta Żurawińska-Brożek
 dominika

Dominika

swoje pierwsze kroki nauczycielskie zaczynała u Lilianny Piotrowskiej. W 2007 roku zdobyła pierwsze uprawnienia nauczycielskie w systemie Ashtanga Vinyasa. Od 2007 roku do dnia dzisiejszego zdobyła liczne uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć jogi na szczeblu nauczycielskim:

Międzynarodowy Certyfikat Yoga Alliance zdobyty w Indiach (certyfikat ten upoważnia do nauczania jogi oraz kształcenia nauczycieli na całym świecie); szkolenie nauczycielskie Vinyasa Krama Jogi; Sharat Arora (Iyengar Joga – praca z podstawą); Kino MacGregor (Ashtanga Vinyasa Joga); Jaki Nett (Iyengar Joga – praca z dnem miednicy); David Keil (anatomia); Ronald Steiner (anatomia i terapia z jogą); Magnus Appelberg (anatomia); Magdalen Mecweld (yin joga); Tarik van Prem (Asthanga Vinyasa Joga); Marcia Monroe (Iyengar Joga – praca z skoliozą); oraz wielu innych…
Dodatkowo poszerza swe horyzonty zajęciami z muzykoterapii oraz relaksacji z dźwiękiem organizując
i prowadząc wiele koncertów.  Ponadto uczestniczy aktualnie w zdobyciu najbardziej prestiżowego tytułu dla nauczycieli jogi w systemie Yoga Alliance. Dominika Fuga prowadzi także cykliczne warsztaty o tematyce jogi, ajurwedy, zdrowia, odżywiania itd..

.

Aga

Instruktorka fitness, pilates, joga, aquafitness i pływania. Jej specjalnością są zajęcia prozdrowotne oraz mental body. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych jak i indywidualnych. Od kilku lat prowadzi różne formy aktywności fizycznej z najmłodszymi co jest jej niewątpliwą pasją. Uśmiechem i optymizmem zaraża otaczający ją świat a największą nagrodą jest dla niej zadowolenie Klientek.

 6-Aga Stanecka
 ewa

 Ewa 

Propagatorka aktywnego i zdrowego trybu życia. Instruktorka zajęć grupowych i indywidualnych.

Ania K.

Pasjonatka, czas i energię poświęca na propagowaniu zdrowemu stylowi życia.
PALEO & CROSSFIT & HEALTH to jej motto 🙂
Dba o jakość jedzenia, jakość życia i o rozwój osobisty. Ma dusze sportowca, lubi rywalizacje i lubi czuć się sprawna 🙂
JEŚLI SIĘ COFAM TO TYLKO PO TO ABY WZIĄĆ ROZBIEG ♥

3-AJ Kazimierska

21-Gaja Gabriela Tyralska

Gaja G.

Naukę gry na fortepianie rozpoczęłam w 1991 roku W dzieciństwie: Szkoła muzyczna I st. i członek zespołu “Studium Piosenki” przy MDK Krzyki W roku 2004 uczestniczyłam w III Międzynarodowych Warsztatach Rytmiki organizowanych przez Katedrę Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. W 2006 brałam udział w warsztatach “Barwy Improwizacji” prowadzonych przez Teresę Nowak. W roku 2010 ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną im. Ryszarda Bukowskiego otrzymując tytuł zawodowy muzyk, specjalność rytmika. Od 2005 roku jestem członkiem zespołu Tercet Egzotyczny, z którym koncertuję w całej Polsce i na Świecie.