Strefa dla Najmłodszych


17859137_1296424473745278_1357292191_o

DANCE KIDS

Środa 17:00

Prowadząca: Adrianna

Wiek: 4-10lat (elastyczne)

Zajęcia taneczne z prostymi układami choreograficznymi pozwalają Dzieciom rozładować stres i energię. Świetna muzyka i rewelacyjne zabawy. Każdy wychodzi uśmiechnięty i troszeczkę zmęczony :)

WARSZTATY RODZINNE

Sobota 10:00

Prowadząca: Monika

Wiek: 4-10lat (elastyczne)

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na warsztaty, w trakcie których będziemy wspólnie brać udział w najróżniejszych aktywnościach. Malowanie w nietypowy sposób, wspólne tworzenie zabawek, a może szalone zabawy i tańce? By dowiedzieć się, co nas czeka musisz nas odwiedzić! Każde nasze zajęcia będą ukazywać nowe oblicze spędzania wolnego czasu.

Warsztaty trwają od 1,5 do 2 godzin i są dedykowane dla wszystkich dzieci powyżej 4 roku życia oraz ich rodziców. Oczywiście, nasze zajęcia dostosowane są do indywidualnego udziału dzieci, ale zapewniamy, że wspólnie spędzony czas wzmocni Wasze więzi i na pewno zaowocuje dużą ilością nowych pomysłów na kolejne ekscytujące zabawy!

Pierwsze zajęcia odbędą się już 13 maja!  Oto plan naszych najbliższych warsztatów!

 

03 CZERWCA – MAGICZNA SÓL! Nasze warsztaty zamienią się w małe słone królestwo! Oprócz zdobycia cennej wiedzy zobaczymy, co ciekawego możemy zrobić z soli, by zapewnić sobie mnóstwo zabawy! (prosimy o przyniesienie szklanego naczynia – może być wysoka szklanka, wazonik)

10 CZERWCA – WYCIECZKA DO ZOO! Czy jest tu ktoś kto nie był kiedyś w ZOO? No właśnie! Nasze warsztaty zamienimy w istne safari, pełne niespodzianek i różnych zadań! Jesteście gotowi na taką przygodę?

 

Warsztaty odbywają się w każdą sobotę i startują o 10.00!

Wejście jednorazowe – 40zł
Karnet 4 razy/m-c – 120zł
Karnet 4 razy/m-c dla dwójki dzieci – 200zł (w przypadku bardziej licznych rodzin zapraszamy do kontaktu i ustalimy indywidualną ofertę).
Dla stałych Klientek ENTALPII rabat -20%
Oczywiście Rodzice i Opiekunowie wchodzą bezpłatnie

Więcej informacji o programie warsztatów można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie 507 183 678 (Monika)

 magiczna solwycieczka do zoo
images

Zajęcia KOREKCYJNE

Poniedziałek 17:00

Prowadząca: Iza

Wiek: od 3lat (elastyczne)

Zbieramy chętne dzieci do poprawy postawy i wyrobienia poprawnych nawyków. To świetna okazja do wyeliminowania i zapobiegania powstawaniu wad postawy u dzieci pod okiem profesjonalistów ale w formie świetnej zabawy.

 

 

Warsztaty TEATRALNE

Prowadząca: Monika

Wiek: od 7lat (elastyczne)

Zbieramy chętne dzieci do wspólnego tworzenia teatru. To świetna okazja do nauki, rozwoju na wielu płaszczyznach oraz zabawy pod okiem profesjonalistów.

 

 

teatrzyk cieni

BALET dla dzieci

BALET

z elementami Rytmiki

Prowadząca: Gaja Gabriela

Wiek: 3-4lata (elastyczne)

5-6lat (elastyczne)

Zajęcia uczą dzieci poprawnej postawy. Dopasowana spokojna muzyka w rytm, której Najmłodsi poznają podstawy tańca klasycznego. Ćwiczenia przeplatane z zabawami muzycznymi dostosowanymi do wieku młodych tancerzy. Rozciągamy się i wzmacniamy mięśnie a przy okazji rozwijamy kreatywność podczas krótkich improwizacji muzycznych.