File_000

Oskar Kusztal

Wykwalifikowany Technik Masażysta, specjalista od technik powięzionych FDM Taping, trener funkcjonalny. Wieloletnia wiedza i doświadczenie uzyskana z licznych szkoleń medycznych jak i z zawodowo wykonywanego sportu, co przekłada się na prace nad wieloma innymi sportowcami. Skutecznie pozwala to wszystko szybko diagnozować problem oraz jego eliminowanie.

Masaż może być wspaniałym dopełnieniem tego, o co walczysz podczas intensywnych treningów czy odchudzania. Stanowi również wspaniałą formę relaksu, a stosowany regularnie poprawia samopoczucie i dodaje witalności.

 

Ofertę masaży w moim Gabinecie Masażu przygotowałem z myślą zarówno o osobach pragnących po prostu zrelaksować się i odpocząć, takich, które potrzebują regeneracji w czasie intensywnych treningów, jak i takich, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Każdy wybierze coś dla siebie. Ogromną uwagę skupiam na jakości produktów na jakich pracuję dlatego korzystam tylko z naturalnych kosmetyków, a wszystkie mieszanki olei, stempli do masażu wykonuję osobiście bezpośrednio przed zabiegiem dla jak najlepszego efektu i jak najwyższej jakości usługi.

 

20% stałego rabatu dla klubowiczów klubu na zabiegi od 100 zł włącznie.

 

Strona internetowa http://healthenterprise.pl/

Facebook https://www.facebook.com/healthenterprise/

Numer telefonu do rezerwacji +48 881 358 006

E-mail he.kontakt@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *